Blog

Zdjęcie w prezencie – cóż to takiego?

Odpowiadając w skrócie na to pytanie, to napisałbym, że to spełnienie mojego marzenia. Dlaczego? Ponieważ chciałem stworzyć własny sklep internetowy, w którym będzie istniała możliwość zakupienia moich fotografii.

A rozwijając nieco bardziej tę myśl, to mogę powiedzieć, że www.zdjęciewprezencie.pl to kawałek mnie… Moich uczuć, wrażliwości, postrzegania, zatrzymywania w kadrze tego co osobiście dla mnie jest niezwykle, wyjątkowe często też proste, ale przez to najpiękniejsze.

Zdjęcie w prezencie, to zestaw wybranych fotografii mojego autorstwa. Przez kilka lat wyjeżdżając na wschód słońca nad moim ukochanym Bugiem czy nad Narwią, Bałtykiem – zachowywałem te wszystkie obrazy nie tylko w mojej pamięci, ale także na zdjęciach. Zdjęciach, które z tego względu darzę ogromnym sentymentem. To mnóstwo wspomnień, niezapomnianych chwil, wiele przygód.

Zaprezentowane w sklepie fotografie można zakupić dla siebie, podarować bliskiej osobie w formie prezentu. Być może wyrazić poprzez taki podarunek również jakieś uczucia. Co ważne: zdjęcia zakupione w ramkach są przeze mnie osobiście starannie zapakowane dzięki czemu Państwo nie muszą się martwić o zakup opakowania – wszystko bowiem jest przygotowywane przeze mnie. Dzięki temu – jest również możliwość umieszczenia np. specjalnej dedykacji, o czym będę wkrótce informował szczegółowo na blogu.

Podaruj bliskiej osobie zdjęcie w prezencie

Na początek przygotowałem dla Państwa kilka kategorii ze zdjęciami. Osobiście najbliższą mi z nich jest ta pod nazwą 4 pory Bugu, w której umieściłem fotografie prezentowane w ramach mojej wystawy pod tą samą nazwą. Dla tych z Państwa, którzy mnie jeszcze nie znają wspomnę, że rzeka Bug należy do tych, którą (tak) – kocham. Przy okazji – kilka słów o mnie znajduje się w zakładce (tutaj)

Możliwość skompletowania serii 3 fotografii z motywem wiodącym.
Dostępne są nowe fotografie jesienne.

Życzę Państwu wszystkiego dobrego i zachęcam do kontaktu. A jeśli któreś ze zdjęć będą Państwo chcieli powiesić w swoim mieszkaniu lub podarować komuś – będzie mi niezwykle miło.

Pozdrawiam serdecznie,

Mariusz Kalinowski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *